فضاها و امکانات:

فضای فیزیکی مدرسه بدون تردید یکی از عناصر مهم در آموزش و یادگیری دانش آموزان به شمار می رود بنابراین در طراحی و ساخت آن می بایست دقت لازم صورت پذیرد تا دانش آموزان در آن جا احساس آرامش و نشاط داشته باشند. در ساخت مدرسه آینده سازان شرایط و ویژگی های مدارس استاندارد رعایت شده است و فضاهای فیزیکی در نظر گرفته شده که عبارتند از:

1-فضاهای آموزشی:

 فضاهای آموزشی شامل: نه کلاس درس – کارگاه های فناوری – هنر – آزمایشگاه – سایت کامپیوتری – سالن سخنرانی یا همایش – کتابخانه – سالن سمعی و بصری -  سالن امتحانات و  نمازخانه

2-فضاهای رفاهی خدماتی:

فضاهای رفاهی شامل سرویس های بهداشتی – سلف سرویس – سالن غذاخوری – زمین ورزشی – زمین بازی و محوطه و آبخوری و انباری و موتور خانه.

3-فضاهای اداری:

فضاهای اداری شامل اتاق های اداری – مدیریت – معاونین – معلمین راهنما -  آرشیو و بایگانی – اتاق مشاوره ی تحصیلی – اتاق اساتید و معلمان – اتاق جلسات – اتاق بهداشت و بخش سرایداری و نگهداری می باشد.

 4-کلاس های درسی:

 در طراحی و ساخت و تجهیز کلاس های درسی مدرسه به نکاتی چون مساحت و شکل کلاس (مربع و مستطیل بودن) ارتفاع و نور پنجره – رنگ دیوارها (روشن و آرام) – سقف (رنگ سفید) تهویه – وسایل گرمایشی و سرمایشی – بهداشت میز و نیمکت دانش آموزان – رعایت فاصله تخته با دانش آموز – چوب لباسی توجه شده است
 
تعدادی از امکانات مدرسه راهنمایی آینده سازان به شرح زیر می باشد:
جهت اطلاع بیشتر لطفا روی لینک های زیر کلیک نمائید

1- آزمایشگاه

2- سایت کامپیوتری

3- سالن غذاخوری

4- نمازخانه

5- کارگاه نقاشی

6- کارگاه حرفه و فن

7- سالن سمعی بصری

8- کتابخانه

راهنمایی آینده سازان         220 84 220 - 021

تهران، سعادت آباد، بلوار 24 متری، خیابان 4 شرقی، پلاک 3

دبستان آینده سازان              88435440 - 021

خ شریعتی، بالاتر از ملک، شهید کشواد، بعد از چهارراه، پلاک 57

فرم ورود